כלביית אפיקים

מרכז הכלבנות הגדול בישראל

כלביית אפיקים

מרכז הכלבנות הגדול בישראל
אילוף כלבים
לימוד כלבנות
בית גידול לכלבים
קייטנות
פנסיון
פעילות חינוכית
אילוף כלבים
לימוד כלבנות
בית גידול לכלבים
קייטנות
פנסיון
פעילות חינוכית
השאירו פרטים
אפיקי עיסוק ושירות
  • חינוך גורים \ אילוף כלבים
  • פנסיון לכלבים
  • קייטנות כלבים לילדים
  •  מכירת גורים מבית הגידול
  • מרכז גידול זוכה פרסים
  • קורסי כלבנות
כמה אנחנו אוהבים כלבים?

לומר כלביית אפיקים זה קודם כל להתחבר לאהבה לכלבים. הם החברים הכי טובים שלנו, דואגים לנו, נאמנים ורוצים בטובתינו תמיד! אין עוד חיה שכל כך התערבבה בחיי האדם ושליוותה אותו לאורך המקומות והזמנים בהסטוריה.

כל מה שאנחנו רוצים בכלביה זה להחזיר להם אהבה, להכשיר אותם לעבודה עם אנשים ולהכשיר אנשים לעבודה איתם.

אילוף כלבים

לאחר 20 שנה של אילוף כלבים, באהבה ומסירות, בכלביה שלנו יודעים כיצד לגשת לכלבים השונים על תכונותיהם השונות, כשאנו מנתבים את המסירות לבעלים לכדי משמעת בבית וברחוב.

אנו מדריכים אתכם, הבעלים, כיצד לנהוג בכלביכם באהבה תוך שימור המשמעת.

מסלולי לימוד כלבנות
קורס כלבנות מקצועי
קורס כלבנות טיפולית
הכשרת כלב שירות
קייטנות כלבים לילדים

קייטנת ילד וכלבו פונה לילדים ונוער מהארץ ומהעולם! זוהי חגיגת נופש לילדים עם חדר אוכל מעולה, מדשאות, מתקני ספורט ובריכה ענקית. בתוכנית פעילות חברתית, לימודית ,משחקי לילה ויום, פעילות במים וכמובן, את כל הפעילויות עושים עם כלבים.

בשורה התחתונה, הקייטנה בונה אופי, משמעת עצמית, פוקוס, כישורים חברתיים, אמפתיה ומנהיגות. מומלץ!

כלבנות טיפולית
פנסיון לכלבים
פנסיון לכלבים

בוא נגיד ככה, פנסיון כזה עוד לא ראיתם.. 35 מזגנים ומאווררים, האוכל הטוב והבריא ביותר ומרחבי ריצה הם רק חלק מאיכות החיים המוצעת אצלנו לכלבים. ההאכלה והביקורת מתבצעות על-ידי מאלפים ומגדלי כלבים כשהמפגש המקצועי היומי מאפשר ללמוד את הכלב ולספק לו תנאים נכונים.

לכלבים יש מרחבי דשא להסתובב ולשחק בהם ובסמוך יש קליניקה מתקדמת שבה עובדים 3 וטרינרים מצטיינים מבית הגידול שלנו. עוד יתרון הוא שירות האיסוף מהבית וההחזרה בתום השהות. מעטפת השירות והחוויה שלכם ושל הכלב מושלמת!

בית גידול לכלבים

אצלנו בכלביה אומרים כי בגידול הכלבים שלנו יש אומנות שחייבת להתבסס על אהבה ושמחת נתינה כדי להצליח. אנו מגדלים כלבים שמתאימים לעבודה עם ילדים, וכלבים אשר מתאימים לעבודה בשירות אנשים עם צרכים שונים.

הגורים שלנו בעלי תעודות יוחסין, בריאים ועוברים בדיקות רפואיות מקיפות ורבים מהם מזכים את בית הגידול בפרסים בינלאומיים שנה אחר שנה.

בית גידול לכלבים
מרכז הכלבנות של ישראל

כלביית אפיקים היא המרכז הכלבני הוותיק, השורשי והגדול ביותר בארץ ישראל. טווח הפעילויות שלנו רחב ואנו מרחיבים אותו עוד בכל יום. אומנם אנו מחזיקים בית גידול, פנסיון, קייטנה ושירות אילוף אך גם ייסדנו וכתבנו את החומר הלימודי בלימודי הכלבנות בכ-50 מוסדות חינוך בישראל.

אנו מעבירים פעילויות בבתי ספר יסודיים, מטפלים באוכלוסיות קצה, קורסים למבוגרים ניתנים בנדיבות וכל העשייה שלנו על שכבותיה המרובות היא כדי לחזק את הקשר שבין האדם לכלב.

השאירו פרטים