פנסיון

הזמנת פנסיון לכלבים

הפנסיון האיכותי של כלביית אפיקים

כלביית אפיקים מפעילה פנסיון לכלבים, לתקופות של החל ממספר מצומצם של ימים ועד למספר שבועות. אצלנו כל הכלבים שמשוכנים בתוך הפנסיון זוכים לטיפול המסור של בעלי המקום. חשוב לציין שמכיוון שכלביית אפיקים מפעילה לא רק פנסיון כלבים אלא גם קייטנות עם כלבים, אילופי כלבים, וכיו"ב, הצוות הוא מקצועי במיוחד ומתמחה לא רק בטיפול בכלב, אלא ממש בהבנה של הצרכים שלו, לכל אורך התקופה.

פנסיון כלבים באפיקים – מקום מבטחים לכלב שלך

תודה על התעניינותכם בפנסיון כלביית אפיקים.

רצינו ליידע אתכם במספר פרטים חשובים טרם הכנסת הכלב שלכם לפנסיון אצלנו:

פנסיון כלבים – כללי:

הכנסת כלב לפנסיון דורשת תאום מוקדם.

הגיל המותר להכנסת כלב/ה לפנסיון מגיל 5 חודשים.

בגילאים מוקדמים יותר הגור ישהה בפנסיון ביתי וזה דורש הכנה מראש.

הכלבים נעולים בעת סגירת המקום.

אין לבוא לבקרם ללא תיאום מראש!!!

בסיום התקופה ישטף הכלב אלא אם שהה פחות משבוע ימים.

כלבים רגישים לא ישטפו.

טיפול בפרעושים יהיה על חשבונו של הבעלים בתחילת התקופה.

מזונות מיוחדים השונים מעוף ואורז יישלחו על ידי הבעלים.

פנסיון כלבים
השאירו פרטים

פנסיון לכלבים – בעיות בריאות:

טיפולים ווטרינרים אשר יידרשו בעת השהיה יהיו על חשבון הבעלים אלא אם נגרם בכלביה ובאשמת הכלביה.

נתינת תרופות בעת השהיה דורשת חתימת הבעלים ותשלום עבור התרופות והשירות. יש לעדכן את הפנסיון לכלבים על כל בעיה רפואית או אלרגיה.

יש למסור את פרטי הוטרינר המטפל.

במידה ויתעוררו בעיות בריאותיות בזמן השהות בכלביה יטופלו ע"י וטרינר הכלביה והלקוח יחוייב בעלות הטיפול.

פנסיון כלבים – חיסונים:

חיסונים רלוונטים והכרחיים: משושה, כלבת, תילוע, תולעת הפארק וטיפול כנגד פרעושים.

כלבים יתקבלו לפנסיון רק עם חיסוני כלבת, משושה ותולעת הפארק בתוקף.

לגבי חיסון שעלת, רק כלבים שחוסנו עד 14 יום לפני הפנסיון יוכלו להתקבל לכלביה. במידה ולא חיסנתם כנגד שעלת יש להימנע לחלוטין מלחסן מאחר ולחיסון ישנן תופעות לוואי הדומות למחלה עצמה.

למצוא פנסיון לכלבים

כלב הוא כידוע, חיה חברתית. לכן, אפילו אם אתם עוזבים אותו לכמה שעות כשאתם הולכים לעבודה וללימודים, הוא קופץ עליכם ברגע שאתם חוזרים הביתה. ברור שאם אתם טסים לנופש, אפילו אם מדובר על שלושה ימים, יש צורך בפתרון טוב עבור הכלב.

שיכון הכלב בתוך פנסיון כלבים יכול להיות פתרון מעולה. פנסיון לכלבים הוא למעשה מעין "בית מלון" שמיועד כולו אך ורק לכלבים. בתוך פנסיון כלבים, הכלב שלכם יקבל טיפול מסור ויומיומי, ואנשי הצוות ידאגו לכל מה שהוא צריך. איך זה עובד בעצם?

פנסיון לכלבים בראש שקט: בפנסיון מטיילים, מאכילים ומטפלים בכלבים

כאשר אתם שמים את הכלב שלכם בתוך פנסיון לכלבים, אתם בעצמם יכולים ללכת לנופש שלכם בראש שקט לגמרי. זה גם פתרון טוב יותר מאשר להשאיר אותו עם קרוב משפחה, שכן בתוך פנסיון כלבים יש אנשים שעבורם טיפול בכלבים הוא עיסוק יומיומי, ויש להם ניסיון רב בכך.

בתוך פנסיון כלבים דואגים כמובן לטייל עם הכלב שלכם מספר פעמים ביום, ולדאוג עבורו לאוכל משובח. חשוב גם לציין שהכלב נמצא באינטראקציה עם כלבים נוספים, מה שמוסיף לתחושת הביטחון שלו, שעוזרת לו להתמודד עם כך שאתם נמצאים רחוק ממנו.

כמעט תמיד, פנסיון כלבים איכותי גם יבצע טיפולים רפואיים שונים, אם הם ידרשו. כמובן שאם מדובר בטיפול רפואי בעקבות משהו שקרה בפנסיון, הטיפול כולו הוא על חשבון הפנסיון עצמו. במקרים אחרים תחויבו על הטיפול לאחר מכן, אולם מובטח לכם שהוא יקבל את הטיפול הטוב ביותר. ברוב המקרים, פנסיון לכלבים ברמה גבוהה, ידרוש מכם לחסן קודם לכן את הכלב במספר חיסונים. הסיבה לכך היא ברורה – משום שתמיד יש בפנסיון מספר כלבים, רוצים למנוע הפצה של מחלות. כמו שאתם מצפים שאף כלב אחר לא ידביק את הכלב שלכם – אותו דבר מצופה מכם.

במקרים רבים, פנסיון כלבים עושה הפרדה בין כלבים מעל גיל 5 חודשים, לבין כלבים צעירים יותר, כלומר, גורים. הסיבה לכך היא שגורים דורשים תשומת לב רבה, טיפול מסור יותר, וכן השגחה מתמדת, לכן אם אתם מתכוונים לשלוח גור כלבים לפנסיון, חשוב לציין זאת בפני מפעילי המקום.

סעו בראש שקט!

וחזרו לראות את הכלב שלכם שמח, מאושר ובריא!

השאירו פרטים