מידע לנרשמים לקייטנת ילד וכלבו

משפחות יקרות,
אנו מודים לכם על רישום ילדכם לפעילויות של כלביית אפיקים.

כל הנרשמים שימו לב:
מי באמצעות פקס ומי דרך המייל, רק לאחר התשלום – ההרשמה מתקבלת, לפיכך יש להתקשר ולמסור כרטיס אשראי ולוודא הרשמה.     אנו זקוקים לחתימתכם על העברת כל הפרטים הרפואיים לגבי הילד והכלב. אנו מבקשים שתשלחו את הדף החתום בפקס למספר המצויין בדף ההרשמה (6751764 – 04).

הורים וחניכים:
אנא הקדישו מספר דקות מזמנכם על מנת לקרוא מידע זה, שעשוי לסייע לכם בהכנה טובה יותר לקייטנה, ובמענה על שאלות שיתכן וקיימות אצלכם בשלב זה.
זכרו, שניתן גם לשאול שאלות בפורום קייטנת ילד וכלבו בכל עת, וסביר שתקבלו שם מענה מספק, מהיר וידידותי.

דברים שכדאי לדעת על הקייטנות

ביטחון ובריאות

 • הקייטנות פועלות כולן באישור משרד החינוך ורישוי עסק מטעם המועצה המקומית, עמק הירדן.
 • קיימת אבטחה מלאה והפעילות מתקיימת בתחומי הקיבוץ שהינו מגודר ושמור, וקרוב לשירותי מרפאה.

הכלבים

 • הכלבים המשתתפים בפעילויות מתאימים לעבודה עם ילדים צעירים וכלבים המשתתפים בפעילות עוברים סקירה התנהגותית ובריאותית עם כניסתם לפנסיון ובדיקת חיסונים בטרם העלייה להסעות מתל אביב ומאלונים.

לינה וארוחות

 • ארוחות בחדר האוכל של הקיבוץ, ממוזג וכשר.
 • מגוריםבחדרים ממוזגים, חדרים עם 4-5 מיטות ועם 7 מיטות, נפרדים לבנים ולבנות ומותאמים על פי גילאים, שרותים ומקלחות משותפים בכל מבנה.

כסף כיס

מומלץ לא לשלוח את הילדים עם יותר מ 150ש"ח. 

 

הסעות וקליטה

 • הילדים עולים על אוטובוס ממוזג, והכלבים על רכב ממוזג הנוסע צמוד לאוטובוס, שהנו רכב של הכלבייה ומשמש להובלת כלבים בצורה בטוחה ונכונה המגינה עליהם מפני כל תקלה ופגיעה, כנהוג בהובלות כלבים מקצועיות.
 • יש להביא להרשמה תעודת החיסון של הכלב. ודאו שהכלב מחוסן ב: כלבת, משושה, ותולעת הפארק. כלב ללא פנקס חיסונים בתוקף לא יעלה להסעה.
 • עלות ההסעה 85 ש"ח (חייבת הזמנה מראש).
 • ההסעה מאובטחת.
 • אין הסעות חזרה בקייטנות ילד וכלבו בקיץ.

יש לברר לגבי הסעות בכל פעילות אחרת (כולל קייטנות גורים).

 

 • לבאים מתל אביב – נפגשים בסמוך לגולפיטק, גני יהושוע: בצומת נמיר / רוקח נכנסים לגולפיטק, בכניסה לגולפיטק פונים שמאלה וישר עד הסוף, ומתמקמים ליד בית הקפה "פינה ירוקה" בשעה 8:30 בבוקר. ההסעה יוצאת בשעה 9:00, ולא מחכים למאחרים לכן כדאי להקדים בימי ראשון העמוסים בתנועה. שירותים ומרחב לכלבים במקום, שפע חנייה ואבטחה שלנו. הכניסה לחניון כרוכה בתשלום בהתאם לדרישות חניוני אחוזות החוף (מוזל לתושבי תל אביב).
 • לבאים מאזור חיפה: נפגשים במפגש צומת אלונים, במגרש החנייה האחורי, ליד עצי מכנף. שירותים במקום. הגעה בסביבות 10:15 (תלוי בתנועה מתל אביב)
 • לבאים ישר לקיבוץ: קליטה בכלבייה החל מהשעה 11:00. שם נקלטים גם הכלבים של מי שבא, ומשם יוצאים בצורה מאורגנת למגורים, ולמועדון המכנס את כל הילדים לקראת שיחת הפתיחה.

בעלי כלבים – נא לא להאכיל כלביכם בבוקר היום הראשון כדי למנוע הקאות בנסיעה. הכלבים מקבלים מזון בפנסיון.

 

דמי ביטול הרשמה

 • עד 10 ימים לפני מועד תחילת הקייטנה: החזר מלא בקיזוז עמלת חברת האשראי + 80 ₪ דמי טיפול.
 • עד 3 ימים לפני מועד תחילת הקייטנה: החזר בקיזוז 400  ₪
 • הפסקת הקייטנה במהלך ההשתתפות: החזר של 100 ₪ עבור כל יום שבו לא נכח/ה הילד/ה, או זכות להשתתפות בקייטנה בתאריך אחר.

 

מופע סיום קייטנה

בכל קייטנה מתקיים ביום האחרון מופע סיום בקיבוץ אפיקים .
המופע יתחיל בשעה בשעה 18:00 בחודשי הקייץ (יש להסתכל באתר כדי לקבל עדכון מדוייק

הטקסים מרהיבים ביופיים (הביאו מצלמות).

הוראות הגעה למופע

יש להגיע לכלביה בשילוט מהשער 

בסיום הטקס: מחזירים את הכלבים של אפיקים לכלבייה, ומחזירים רצועות וחנקים במשרד. לאחר מכן יש לקחת ציוד אישי מאזור המופע. 

הורים יקרים, השתתפותכם במופע הסיום חשובה מאוד לילדים – נא לצאת מוקדם – מניסיוננו, נסיעה מתל אביב בשעות אלה מצריכה יציאה למי שנוסע מתל אביב על כביש 6 קצת פחות משעתיים, וקרוב לשעתיים וחצי עד שלוש למי שנוסע דרך ואדי מילק או ואדי ערה

 

הוראות הגעה לטקס

מתל אביב וחיפה: מומלץ לנסוע דרך כביש החוף לואדי מילק (פורידיס), להמשיך לצומת השומרים, צומת המוביל, ישר בצומת גולני (כביש 77), ימינה בצומת פוריה, שמאלה בכיכר צומת אלומות ולרדת לצומת מושבת כנרת (767). משם ימינה לצומת צמח. משם ימינה, 3 ק"מ לכוון בית שאן, אפיקים מצד ימין. 

הציוד הדרוש:

רשימת ציוד לילד/ה לקייטנות הקיץ נעלי ספורט לאילוף, נעלים להחלפה, נעליים סגורות להליכה במים (לדוגמה: נעלי ספורט, שכפכפים או סנדלי שורש. לא נעלי קרוקס או כפכפים), מכנסיים לאילוף (מהברך ומטה), כובע, מגבות רצוי להביא גם מגבת לבריכה, כלי רחצה, בגדים להחלפה לאחר ההליכה בנחל, חולצות קצרות (לא חולצות גזורות או גופיות), בגד-ים, קרם הגנה, למי שיש נטייה לשפשפת רצוי להצטייד בקרם לחות, לבעלי עור רגיש מומלץ להצטייד בקרם אלוורה, להביא תרופות קבועות (אם יש), כסף קטן מומלץ לא יותר מ-50 ש"ח . רצוי לא להביא פריטים יקרי ערך.

 

רשימת ציוד לילד/ה לקייטנת הפסח נעלי ספורט לאילוף, נעלים להחלפה, מכנסיים לאילוף (מהברך ומטה), כובע, מגבת, חולצות קצרות (לא חולצות גזורות או גופיות), כדי להביא גם בגדים חמים לערב, להביא תרופות קבועות (אם יש), כסף קטן מומלץ לא יותר מחמישים. רצוי לא להביא פריטים יקרי ערך.

 

רשימת ציוד לילד/ה לקייטנות חנוכה נעלי ספורט לאילוף, נעלים להחלפה, מכנסיים לאילוף (מהברך ומטה), כובע, מגבת, בגדים חמים, סווטשרט, כדאי להביא גם חולצות קצרות לאלופים, להביא תרופות קבועות (אם יש), כסף קטן מומלץ לא יותר מחמישים. רצוי לא להביא פריטים יקרי ערך.

 

רשימת ציוד לילד/ה לקייטנות סוכות נעלי ספורט לאילוף, נעלים להחלפה, מכנסיים לאילוף (מהברך ומטה), כובע , מגבות רצוי להביא גם מגבת לברכה, חולצות קצרות (לא חולצות גזורות או גופיות), בגד- ים, קרם הגנה, רצוי להביא בגדים חמים לערב ולבוקר, להביא תרופות קבועות (אם יש), כסף קטן מומלץ לא יותר מחמישים. רצוי לא להביא פריטים יקרי ערך.

 

רשימת ציוד לכלב קולר שרשרת חנק, רצועת עור או בד נוחה לאילוף (לא רצועת פלקסי, ולא רצועת שרשרת), תרופות קבועות, אוכל מיוחד אן יש לכלב עם אלרגייה לסוג מסויים של מזון, רצועות וחנקים ניתן לקנות בכלבייה,יש לסמן ציוד אישי.

 

ועוד מידע להורים המודאגים

בשעה טובה יצאנו לדרך, חמישה ימים וארבעה לילות מלאים בפעילות וכייף כלבני. להלן מספר פרטים חשובים שכדאי לדעת: 

שעות טובות להתקשר: בשעות הצהריים 14:30-16:30 או בשעות סיום הפעילות: 21.00.  
טלפונים לבירורים במשרד: 04-6754572 – לעיתים קרובות הטלפון עמוס במשרד.                                                 

במקרים דחופים ניתן להתקשר לפלאפון  7330953- 050

להתראות ביום הקליטה או בטקס הסיום… 

 

 

השארת תגובה